CENTRUM PRACY Z CIAŁEM

Poszukiwanie głębokiego JA poprzez dotyk

Prowadzący: Olaf Trapp

Data: Maj 2018 (dokładny termin wkrótce)

MIEJSCE: Centrum Pracy z Ciałem
                 ul. Austriacka 1, Koszalin

CENA: 1450 zł

Wewnętrzne JA jest energetycznym rdzeniem osoby, zasobem, który pomaga leczyć pacjenta w pracy terapeutycznej. Rozłączenie się ze swoim najgłębszym Ja może być przyczyną zwątpienia, kryzysu, braku energii, depresji, poczucia przytłoczenia przez zagrażające i trudne do zniesienia uczucia, nawet po wielu latach terapii.

Aby odzyskać własny potencjał bardzo ważne i konieczne jest skontaktowanie się ze swoim delikatnym, wrażliwym rdzeniem JA. Na warsztacie, w bezpiecznym otoczeniu zostaną przedstawione różnego rodzaju, techniki (m. in. dotyk, ucisk i nacisk różnych partii ciała)
w indywidualnej i analitycznej terapeutycznej pracy z uczestnikiem spotkania w settingu terapii grupowej. Warsztat jest grupą terapeutyczną składającą się z 14 osób.

 

PROWADZĄCY: Olaf Trapp – psychoterapeuta bioenergetyczny, pracował
z dr. Alexandrem Lowenem w USA. W terapii ważny jest dla niego oparty na zaufaniu i zrozumieniu kontakt z pacjentem. Narzędziem pracy w terapii jest dotyk. Obszary pracy w terapii to choroby wczesnodziecięce, szok, trauma, psychosomatyka, problemy z seksualnością. Olaf kładzie nacisk na terapeutyczną pracę z pacjentami po przebytych wczesno-dziecięcych traumach, którzy potrzebują dużo wsparcia w pracy z ciałem w swoim procesie wzrastania; eksplorując wspólnie z pacjentem emocjonalne tło chorób fizycznych.

GODZINY WARSZTATU: PIĄTEK, SOBOTA 9:00-18:00, NIEDZIELA 9:00-13:00

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres e-mailowy:

biuro@centrumpracyzcialem.pl

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona wpłatą zadatku (750 zł).

Warsztat jest prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Zapisz się do newslettera